You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

AEC Teknoloji

Projeler

Market Otomasyon

Market
Otomasyon
Sistemi.

EgePos Market ve Mağaza Otomasyon Programı'nın sağladığı kullanıcı dostu ortam sayesinde kısa zamanda iyi bir kullanıcısı olursunuz. Stok takibinden raf etiketi basımına, çek tahsilatından kasa/banka işlemlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey bu programda var. Popüler yazarkasa ve terazileri tanır. Tek program tüm cihazlarla haberleşir. İnternet üzerinden şubeleri yönetir. Gelişmiş raporlama seçenekleri ile ihtiyacınız olan tüm bilgiler hemen elinizin altında. Depo envanterlerinden, en çok ve en az satılan mallara kadar birçok kullanışlı rapor ile hizmetinizdedir.

Restoran Otomasyon

Restoran
Otomasyon
Sistemi.

Teknolojinin hızla gelişim gösterdiği günümüzde teknolojiden faydalanma ihtiyacı da bu oranda artış göstermektedir. Özellikle rekabet ortamının fazla oluşu işletmeleri; gelir - maliyet dengesini kontrol altına almaları yönünde bilişim teknolojilerinden faydalanmaya yöneltmektedir.Restoran Otomasyon kullanan işletmeler herhangi bir sistem kullanmayan işletmelere oranlagünlük %5 ile %20 arasında daha yüksek cirolar elde etmektedir. Ayrıca sistem kullanan işletmelerde müşteri memnuniyeti daha yüksek oranlarda gerçekleşmektedir. Sistem kullanımı işletmenize aşağıda belirtilen kalemlerde tahmini olarak kazançlar sağlamaktadır.

Web Tasarım

Web
Tasarım
Hizmeti.

Bir web sitesi günümüz reklam teknolojilerinden en verimlisi ve en önemlisidir. Sizi her gün, her saat ve her an temsil edebilecek başka bir araç yoktur. Sokaklardaki reklamlarınızı sadece sokaktan geçenler görür, televizyondaki reklamlarınızı sadece televizyon seyredenler görür fakat web sitenizi isteyen kişi istediği zaman dünyanın istediği yerinden görebilir! Bizler, sizleri tüm dünya önünde sergileyebilecek 7/24 online bir reklam tasarlamaya hazırız. Günümüzde herkes en basitinden bir site yapabilmekte fakat profesyonel web tasarımı zaman, emek ve bilgi ister. En önemlisi de herkesin ilk tercih ettiği arama motoru Google’da ilk sıralarda olabilmek için uygulanan taktiklerdir.

Web Yazıım

Web
Yazılım
Hizmeti.

İşletmelerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap veremeyen Masaüstü yazılımların karmaşık yapısı ve yüksek maliyetli kullanıcı başı lisans bedelleri gibi, bir birinden farklı ekstra maliyet ve iş yükü sebebi ile işletmelerin iş akışını kolaylaştırmak zaman, personel ve iş yükünden kazanç elde etmesi adına işletmelere özel web yazılımlar geliştirmekteyiz. Masaüstü Yazılım ve Programlara nazaran Web Tabanlı online çalışan sistemler geliştirerek sadece Masaüstü Bilgisayarlar ‘da değil aynı zaman Tablet ve Akıllı Telefon gibi tüm Mobil Cihazlarda rahatlıkla kullanılabilen yazılım ve uygulamalar geliştirmekteyiz. Sektörünüz ne olursa olsun işlerinizi kolayca yönetebileceğiniz ve personellerinizi takip edebileceğiniz anlık otomatik raporlamalar ile tüm gelişme ve iş akışlarından haberdar olabileceksiniz. Sadece işletmeniz için değil aynı zamanda daha Teknolojik ve Kurumsal bir yapıya sahip olarak dilerseniz müşterilerinize Teşekkür, Tebrik, Uyarı, Kutlama, Randevu, Hatırlatma gibi bildirimleri ister mail ister sms olarak da otomatik gönderebilirsiniz. .

.NET Proje Geliştirme

.NET
Proje
Geliştirme.

Günümüz yazılım kullanım alışkanlığını web ortamına taşıyarak tamamen baştan yazmaya var mısınız? Bir iş takip projesinin tasarımının şekillendirilmesinden, projenin yayınlanma sürecine kadar olan adımları işleyen firmamız, günümünüz trend teknolojileri ve teknikleri kullanılarak proje uygulaması geliştirilmiştir. Öncelikle projede kullanılan yazılımlar ve eklentiler tanıtılmış, ardından hem kitap üzerinden anlatımı sağlanmış hem de görsel videolar ile teknik detaylar pekiştirilmiştir. Projeye başlamadan önce senaryolar bölümünde rakip yazılımlar, teknik ve sektörel gereksinimler belirlenmiştir. SQL Server ile Veritabanı modeli oluşturulup C# Asp.NET ile uygulama geliştirilmiştir. Üçüncü parti yazılım olarak DevExpress nesneleri ile tasarım güçlendirilmiş ve projeye çeşitlilik katılmıştır. Veritabanı bağlantı yöntemi olarak “linq to sql classes” kullanılmıştır. Raporlama işlemlerinde “report viewer” nesnesinden faydalanılmıştır. Web projesi olarak geliştirilen bu projede; kullanım kolaylığı, erişim rahatlığı ve platform özgürlüğü amaçlanmıştır.

iOS - Android Yazılım

iOS -
Android
Yazılım.

Teknolojinin gelişmesi ve buna bağlı olarak akıllı telefonların kullanımının artmasıyla birlikte, kurumsal şirketler için mobil uygulama ihtiyaçları da hızla artmıştır. Dijital çözümler ve web sitelerinin yanında artık mobil çözümler de her firmanın temel gereksinimi haline geldi. AEC Teknoloji, iOS ve Android telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarda çalışan native ve hybrid mobil uygulamaları geliştirmektedir. Kullanıcılar akıllı cep telefonunda geçirdiği zamanın %70 gibi büyük bir bölümünü telefonlarında yüklü olan uygulamalarda geçirmektedir. Dolayısı ile burada firmalar için çok büyük bir potansiyel bulunmaktadır. Her şey bize gelen bir taleple başlar. Talebe istinaden teklif ve projelendirme aşamaları tamamlanır ve çalışmaya başlanır. Her aşamada müşteri onayı alınır ve ek talepler tamamlanır. Kurumsal kimliğiniz dikkate alınarak mobil uygulamanın arayüzü tasarlanır. Müşteri onayı ile sonraki aşamaya gönderilir. Onaylanan tasarım, yazılım ekibi tarafından uygulama arayüzü olarak kullanılır ve mobil yazılım geliştirmeleri yapılır. İşe göre native veya hybrid yapılar kullanılır. Hazırlanan uygulama test ortamına alınarak son kontroller yapılır. Burada farklı cihazlardan girişler yapılır ve farklı kullanıcı deneyimleri ile uygulama nihai haline getirilir ve yine müşterimizin onayına sunulur. Son onaydan sonra uygulama App Store ve Android Market'e yüklenerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Web sitesine gerekli download ve kurulum linkleri eklenir.