You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

AEC Teknoloji

Hakkımızda

AEC Teknoloji hakkında birkaç kelime

AEC Teknoloji ile
farklı ve özel
tasarımlar sizleri bekliyor.

MİSYONUMUZ, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliğiyle karşılamak. İşbirliği yaptığımız kurumlara karşı sorumlu bir iş ortağı olabilmek. Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz ve başarıya olan inancımız ile AEC Teknoloji, kurulduğu ilk günden beri sektörde öncü olma ve liderlik etme özelliklerini tüm gayreti ile geliştirmeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ, AEC Teknoloji ailesi olarak bilişim sektöründeki kurumsal süreçlerin dijitalleşmesi, yazılım geliştirme, entegrasyon ve süreç yönetimi alanında uzmanlık sağlayarak, BT sektörü için hizmet ve ürün altyapısı gerçekleştirmektedir.

Hizmetlerimiz

Size ne öneriyoruz?

Web Tasarım

Firmanıza özel web tasarım seçenekleri ile AEC Tech, firmanızın dünyaya açılan kapısı.

Market Otomasyon

AEC Tech market otomasyon ile cari açıklarınıza artık bir son vermek tamamen sizin elinizde.

Restoran Otomasyon

AEC Tech restoran otomasyon ile esnek ve kolay iş takibi yapabilirsiniz.

AEC Teknoloji

Neden AEC Tech?

Hızlıyız, esneğiz, sorumluyuz, yaratıcı ve yenilikçiyiz... Neler yaptığımıza gelince özel yazılım geliştirme, web tasarımı, yazılımı ve geliştirilmesi, bilgisayar ve bilgisayar malzeme satışı, güvenlik sistemleri satış, kurulum ve arıza giderme, kamera ve alarm sistemleri satış ve kurulumu, santral sistemleri satış, arıza giderme ve kurulumu, dijital reklamcılık ve sosyal medya danışmanlığı.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan firmamız her konuda paylaşmanın evrensel gücüne inanan uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Bu doğrultuda yeni teknolojileri ve ulusal bir yazılım altyapısı kullanarak global şirketlere hizmet vererek ülkenin gelişmesine katkı sağlayacak biçimde faaliyetlerini sürdürmekteyiz.